Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 09:57   #3676
__Alixa_
Przyczajenie
 
Avatar __Alixa_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam problem. Przymierzam się do zakupu butów na jesień z letnich wyprzedaży. Myślałam o eco lub new balance. Buty z eco choć bardzo dobrej jakości nie są zbyt ładne. Przez prawie pięć lat nosiłam new balancy, które prawie się nie niszczyły. Słyszałam jednak, że jakość nowych modeli nie jest już tak dobra. Znacie jeszcze jakieś inne dobre marki? Którą markę byście wybrały?
Ja po buty na jesień latam do Deichmanna i Martes Sport. W tym drugim zazwyczaj na wyprzedaży kolekcji można złowić np. Nike za 180 zł zamiast 320. W Deichmannie zazwyczaj szukam po prostu czegoś ładnego, co zazwyczaj noszę rok, dwa i się rozwala, można wtedy kupić 2 pary butów zamiast jednej super porządnej i w ogóle. Jak buty sportowe czy jakieś wygodne to polecam do Martesa, bo jest naprawdę spory wybór, a duże przeceny sama ostatnio z rodzicami wygrzebałam dla siebie 2 pary Nike. Jedne za 180 zł takie białe za kostkę, a drugie za 150 zł na wyprzedaży (nawet bez pudła). Obydwa są super wygodne i nadają się do chodzenia na jesieni. New Balance można dostać w necie np. model 574. Szczerze, nie nosiłam, możesz jeszcze ewentualnie nabyć File (ok. 170 zł w CCC) albo jakiś właśnie Adidas lub Nike, Reebok etc. Jak się sprężysz do września, to znajdziesz butki na sporej przecenie . Mam nadzieję, że pomogłam ;*

Edytowane przez __Alixa_
Czas edycji: 2019-07-30 o 09:59
__Alixa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując