Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stary i chory piesek. Nie potrafię podjąć decyzji.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-24, 20:47   #23
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Stary i chory piesek. Nie potrafię podjąć decyzji.

Weterynarz zasugerowała eutanazję kilka tygodni temu, ja jednak myślałam jeszcze o leczeniu... Musiałam jednak sama dojść do wniosku, ze to bez sensu. Widzę to czego nie chciałam zauważyć i odsunąć od siebie myśl o rozstaniu. Przed chwilą, już po ciemku, szukaliśmy go na podwórku. Wszedł między samochody i siedział... Nie wiedział jak dojść do domu. Przy wejściu do domu mam trzy schodki - już od kilku tygodni nie wchodzi sam , kręci się powolutku w kółko i nie wie jak wejść.... Mąż mówi, że psinka chyba już bardzo słabo widzi. Głuchy jest od kilku lat.
Ostatnie miesiące to coraz gorszy stan. Nie pracuję, mam czas by zająć się nim jak najlepiej.
Pracownik męża mi kilka dni temu powiedział, że chyba nie widział by ktoś tak kochał psa jak ja....

xfrida, przykre to co piszesz.... myśmy naprawdę bardzo się starali aby nasze psy były zdrowe, zdrowo odżywione, miały opiekę weterynaryjną. Z zakażenia mój pies został wyleczony ale wszystko inne pozostało co najmniej bez zmian(np. załatwianie się w domu), a wręcz w ostatnich dniach widać wyraźne pogorszenie stanu. Nadal dostaje tabletkę przeciwbólową codziennie. Ze staruszkiem przez kilka lat co roku jeździłam np. na oczyszczanie ząbków z kamienia i ewentualne usuwanie ząbków. Kilka razy miał usuwane guzki ze skóry (rak płaskonabłonkowy niezłośliwy) . Drugi pies, 9 letni owczarek, po sterylizacji, ma problemy ze stawami. Stajemy na głowie żeby mu ulżyć, leczony w najlepszej klinice w okolicy. W jego przypadku widać efekt leczenia, a to warte jest każdych pieniędzy.
__________________
Błagam, napraw mnie ....

Edytowane przez koralina3
Czas edycji: 2022-03-24 o 20:55
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując