Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-27, 14:00   #2119
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
wieszc o on nawet nei jest brazowy tylko duzo jasniejszy, ale bylo go duzo taki zoltopomaranczowy podchodzacy pod kawowy, teraz jest ok ale dzisiaj leze caly czas, niestety dzownilam przychodnia zamknieta do 3 stycznia, ginekolog panstwowo zamkniety do 3 stycznia, szpital tylko ostry dyzur ewentualnie z ostrym krwawieniem, wiec sie nei kwalifikuje, prywatnei mojego lekarza tez nie ma do 3 stycznia zastepczy lekarz ewentualnie moze mnie przyjac w czwartek za 1200 NOK.
No zobaczymy

ja mysle z eto tylko przemeczenie, ale wiesz ja juz raz poronilam i teraz mam schizy neistety

koloru jak pisalam taki zoltopomaranczowy i troche jakby kawy z mlekiem ale nei taki braz ani nie krew
a mini doppler to to urzadzonko co sobie kupilam takie jak lekarze maja co pozwala sluchac serduszka dzidziusia i jest przydatne zwlaszcza w takich sytuacjach jak ta

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------


tak jak mowie, u nas wszystko zamkniete, ja tez mam wolne w pracy romjulen to sie nazywa, leniuchy nie pracuja
niestety z obywatelstwem tak nie jest. W Norwegii jest wyz, duzo dzieci sie rodzi i jest prawo krwi, dziecko bedzie polskie i musi ubiegac sie jak juz pisalam o prawo do stalego pobytu jakie my mamy! wiec nie jest tak latwo
Na pewno to było jakieś niewielkie krwawienie, na tyle małe, że delikatnie zabarwiło śluz - czasami się tak zdarza właśnie przez przemęczenie, albo...właśnie mi się przypomniało jak mi gin mówił, może wystąpic po stosunku . Jak będziesz się oszczędzac i leżec to na pewno nic gorszego sie nie stanie . Ja też schizuje kochana (a nigdy nie poroniłam), ale po tym co przechodzę to chyba każdy by wariował
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora