Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer w Bielsku - Białej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-01, 09:34   #52
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez Meme Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna to już legenda!Była świetna lat temu jakieś 4,wiec wolę nie myśleć jak dobra jest terazNie miałam niestety szansy do niej trafić i żałuję,ale opowiesci o niej krążyły echem po mojej pracy.Teraz też poszukuję dobrego fryzjera,chce pasemka (choć to ponoć bzdura z mojej strony bo jestem brunetką) i muszę się trochę doprowadzić do porządku z czupryną.Ale Trendy to dla mnie troche za drogo,zwłaszcza,że ile razy się u nich scinałam tyle razy fryzura wyglądał super jedynie do pierwszego mycia,potem w niczym już nie przypominała tego z czym wyszłam od nich...

a tak przy okzaji jeszcze,czemu nie piszecie ile kosztuje wizyta u danego fryzjera?Przecież o to również się tu rozchodzi - bo fajnie się dowiedzieć,że jakiś gościu super tnie i się do niego umówić, gorzej jak pzryjdzie do płacenia
MEME! JA TAK JAK NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ W LUTYM ZA STRZYŻENIE I KOLOR PANELOWY W TRENDY ZAPŁACIŁAM 182 zł, NATOMIAST W CARRET U P. MARCINA ZA STRZYŻENIE ZAPŁACIŁAM 40 zł, A WIEM, ŻE ZA KOLOR + STRZYŻENIE DAŁABYM 110 120 zł, WIĘC MYŚLĘ, ŻE JEST TO DUŻA RÓŻNICA.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując