Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 14:26   #42
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
myślałam, że masz może jakiś krem od dermatologa czy coś, bo ja się musze wybrać do lekarza i zastanawiam się nad jakimś leczniczym kremem
a idź z tymi dermatologami w piz.. jedna mnie faszerowała antybiotykami, druga dała maść, która mi skóre wyżerała, a trzecia jak poszłam z wielkimi gulami kazała stosować cetaphil i krem effaclear żarty sobie robią chyba. Już bardziej mi pomogła herbata z bratka, bo nie mam już takich wielkich podskórnych pryszczy, ale jednak jakieś tam jeszcze są.
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ubóstwiam ten peeling

Aż tak żarówiasto nie wyszło, ale grzywka jest intensywna Zarąbiście podkręca zieleń oczu Fiolet pewnie zrobiłby to bardziej, ale u mnie często wychodzi za siwo
mi się podobają różowe końcówki jak kiedyś Szulim miała o tu https://polki.pl/uroda_styl_gwiazd_a...,10030192.html
Ten peeling co prawda lepiej się sprawdza u mojego TŻta niż u mnie mi zostają po nim takie grudki jakby mi nie chciało to zejść do końca, próbowałam bardziej szorować, dłużej i za każdym razem jest tak samo a u mojego TŻta buźka jak u niemowlaka po nim
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
nie słyszałam o czymś takim
Kup jakąś pastę wybielającą albo jakąkolwiek blenda med, bo one też są ścierne i pomyj przez miesiąc tylko nie dłużej, bo one tak faktycznie nie wybielają tylko ścierają szkliwo ale jak masz jakiś osad to powinien Ci zejść a jeżeli chodzi o leki to też niestety mają wpływ na zęby.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując