Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to była zdrada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-28, 18:45   #23
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Czy to była zdrada?

Cytat:
Napisane przez summerowa Pokaż wiadomość
Macie racie, postaram się o tym nie myśleć. Po prostu zaakceptować to i przestać do tego wracać, bo i tak to nic nie zmieni, dziękuję

A co do Ciebie felixindahouz to ja wiedząc, że mam z tym problem i że nie mogłam pozbyć się tego z głowy też uważam, że przesadzasz trochę. Wiem, że zrobiłam coś złego, ale nie postrzegałam tego, aż tak jak Ty. Chyba Ty mi najbardziej uświadomiłeś, że wyolbrzymiam to wszystko i stało się to w momencie kiedy nie byliśmy razem i że nie ma to jakiegoś mega wielkiego odbicia na naszym związku, a w sumie nie ma to żadnego odbicia na nas. Bo czytając Twoje odpowiedzi to wywnioskowałam, że najlepiej to właśnie tak jak koleżanka napisała, żebym może jeszcze zostawiła swojego faceta i dopiero wtedy byłabym w porządku. Gruba przesada, moim zdaniem. Poleciałeś za mocno
Nie sugerowałem, że powinnaś go zostawić, tylko że to Ty sama musisz to ocenić czy to było w porządku czy nie. Odebrałaś mój post w taki a nie inny sposób i wnet się zreflektowałaś, że w efekcie nic wielkiego się nie stało Czyli nie szukałaś porady czy to była zdrada, tylko upewnienia w przekonaniu, że nie była Krótko mówiąc: wg Twojego systemu moralnego całowanie się z randomowymi ludźmi podczas gdy z kimś się już wielokrotnie spotykasz - jest okej.

No i spoko, to jest Twoja decyzja, masz do niej pełne prawo, grunt że Ty się z tym czujesz dobrze Ile ludzi, tyle opinii.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując