Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A co dla ciała? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-01, 14:17   #86
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: A co dla ciała? :)

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Radzę Wam zacząć używać rękawic. Ja właśnie odkąd zaczęłam to robić, przestałam mieć potrzebę regularnego stosowania kremu do rąk.


Znasz to:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11579 ?
Skład ma ładny, cenę śmiesznie niską. Na mnie wchłaniał się błyskawicznie. (Chyba najszybciej ze wszystkich używanych przeze mnie balsamów, a wiele ich wypróbowałam...)
Selekcjonerko! Ty po prostu czytasz w moich myślach Dokładnie wczoraj nim napisałam tutaj posta znalazłam to mleczko na KWC i bardzo mnie ono zachwyciło. Chciałam nawet wrzucić je do wątku o składach z prośbą o analizę,żeby się upewnić czy tylko mi ten skład się wydaje taki fajny, ale już nie muszę Dzięki.
Bardzo bym chciała je nabyć, ale tu pojawia się podstawowy problem: zupelnie nie wiem,gdzie je znależć Mieszkam i studiuję w Słupku,a tutaj nie widziałam żadnego produktu tej firmy. Z recenzji wynika,że powinnam szukać w tesco...ale u mnie jest tylko:bierdronka,real,kau fland,netto,lidl i zupełnie nie wiem,czy warto to wszytsko oblatywać...Może popytać w drogeriach,ale tam z reguły mają inne drogie "cuda". W rossmanie oczywiście nie ma. Powiedz mi proszę,gdzie Ty kupujesz to mleczko.

Ewentualnie niedługo odwiedzę Koszalin,ale tam tesco też nie ma...najwyżej sano:/ ech
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując