Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 19:16   #4512
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
(...)
Biedna.
Trochę się czuje winna, bo to ja poleciałam HO LO.
Ale tez się zdziwiłam ze jesteś skłonna za siatkę na zakupy tyle dać, ale kto komu zabroni nosić kartofelki w fancy torbie.

Natomiast widziałam na żywo ich torby w sensie torby a nie siatki, model podróżny i mi się całkiem podobały, jak moja fitnesowa się zużyje to mam plan kupić sobie od nich.
Nie, nie czuj się. Na plus, że znam kolejną markę i już wiem, że niekoniecznie. Poza tym torba może urodą nie poraża i ma nieadekwatną cenę, ale wydaje się być solidna. Niejedne ziemniory w niej przeniosę. Po prostu trochę za dobre mają te fotki na stronie w stosunku do tego, co w rzeczywistości (myślałam, że to będzie bardziej estetycznie i torbowato wyglądało). Ale cóż: nie oni pierwsi i nie ostatni.

Ps. Sama prawda to, co piszesz o nawracającymi zapaleniem pęcherza. Wiem, bo kiedyś byłam chora przez ponad pół roku, łącznie z atakiem na nerki.

Dziewczyny od chronicznych zapaleń: sorry, ale najlepiej ciepłe majty, które porządnie zakrywają również nerki. I to już do końca życia.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Odebralam swoją torebke HOLO i kurcze jestem zadowolona co prawda preferuje torebki na magnes a ta jest na rzepa ale pasowala mi wymiarowo, jest malutka, prawie nic nie wazy. Miesci kindla
Załącznik 7758524Załącznik 7758525
Najważniejsze, że jesteś zadowolona i tego szukałaś.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88903982]Gdyby nie ta kieszonka, to kojarzy mi się z tymi kolorowymi torbami, które są praktycznie w każdym sklepie po kilka złotych. Wypisz, wymaluj

Ja bym odesłała. Za paczkę zwrotną pocztą zapłacisz max 12,29 zł (cena paczki z sendit) a to co zapłaciłaś u nich za przesyłkę przecież muszą Ci zwrócić.[/QUOTE]

Nie, czemu mieliby mi oddawać za przesyłkę (nie torbę, a koszt przesłania)? Koszt przesyłki jest zwrotny tylko w przypadku reklamacji towaru. Ja bym zwracała bez wyraźnego powodu. Nie podoba mi się, ale to mój problem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-09-16 o 19:18
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując