Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 14:51   #42
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

ja dodam coś od siebie w sprawie profesjonalnych farb blond
wcześniej farbowałam u fryzjera, od czasu trafienia na wątek blondynkowy robię to samodzielnie w domu i stan włosów mi się bardzo poprawił
farbowałam i zwykłymi dostępnymi w drogerii i tymi profesjonalnymi i szczerze mowiąc zazwyczaj nie było zbytniej różnicy pomiędzy nimi, to, że profesjonalna nie znaczy lepsza
jakiś czas farbowałam palette c12, którą bardzo sobie chwalę, ale ostatnio zrobiłam zamiast niej Majirel 10 1/2 1 (fotki niżej) i moim zdaniem jest niestety trochę gorsza, już teraz widze że z odrostu się szybciej wypłucze. Jednak każda musi przetestować kilka, zeby znalezc swoj farbkowy ideał

naturalny kolor mam średni blond-poziom 7

dodaje fotki po:
1) Loreal Richesse Dia Color 9,13 z wodą 2,7 % - to raczej taki szampon koloryzujący, utrzymuje się może miesiąc. Bardzo odżywczo wpływa na kondycje, włosy są mięciutkie strasznie, no i mega lśniły

2,3) Evolution of the Color Alfaparf 9,1 pomieszana z 9 NB z 9% - pomieszałam w proporcji 1:3, bo się bałam zbyt popielatego efektu, kolor długo się trzymał.

4,5) Loreal Majirel 10 1/2. 1 z 9 % moj najnowszy kolorek bardzo fajna farbka, mięciutkie i delikatne włosy, ale na odroscie trzyma się ciut gorzej niż palette
Piękny kolor, pierwsze zdjęcie od lewej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując