Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lesbijki i Biseksualistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 13:11   #1
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Smile

Lesbijki i Biseksualistki


Szukałam takiego wątku ale nie znalazłam

Zakładam nowy, zmotywowała mnie dziewczyna, która na innym forum napisała:
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
eeeej, a ja myślałam, ze na tym forum nas wcale nie ma
Otóż jesteśmy i pokażmy to dziewczyny

Marzy mi się wątek w którym bez wulgarności i wyzwisk mogłybyśmy pogadać o naszych związkach, doświadczeniach, o tym czy zdobyłyśmy się na coming out (rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi, koleżanki i koledzy z pracy) i jakie były tego skutki. Z jaką reakcją spotykacie się ze strony społeczeństwa; co Was trapi, gryzie, leży na wątrobie? Jak układają się Wam relacje z partnerkami? Czy walczycie jakoś z nietolerancją i homofobią, czy raczej gdy słyszycie agresywne odzywki robicie dobrą minę do złej gry?

Zapraszam wszystkie z Was które do tytułowych grup się zaliczają. Dziękuję za to dziewczynom, których jedyne doświadczenie to pocałunek z koleżanką na zakrapianej imprezie - nie o to mi chodzi.

Pati (bi odkąd sięgam pamięcią, od paru miesięcy w szczęśliwym trójkącie z facetem i dziewczyną)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Po bujnym rozkwicie wątku ustaliłam regulamin dotyczący obecności na nim hetek; teraz wklejam go na początek, aby wszystkie z Was miały jasność.

W zasadzie to nasz tęczowy cyrk i nasze poletko, ale jestem liberalna i nie mówię kategorycznie nie. Na drzwiach naszego wizażowego kącika wisi wielgachny napis "UWAGA LESBY!" więc nie udawajcie, że się czymś gorszycie – wchodzicie na własną odpowiedzialność. Autorka wątku nie ponosi żadnej odpowiedzialności za doznane krzywdy moralne, cierpienie fizyczne i psychiczne powstałe w wyniku czytania naszych postów.

Wprowadzam niniejszym mały regulamin i prosiłabym o przestrzeganie tych kilku zasad.

NIE mówię:
1. Trollom, hejterom i wszystkim frustratom. Jest jasne, że możecie mieć inne poglądy, że możemy wam się nie podobać, obrzydzać i że ogólnie jesteśmy paskudną naroślą na zdrowej tkance naszego świątobliwego społeczeństwa. Załóżcie swój własny wątek i tam się realizujcie. Obiecuję, że nawet na niego nie zajrzę. Wy i tak wiecie lepiej. Co tu dużo gadać - jak to celnie spuentował Iwaszkiewicz w soich Dziennikach: "I nikt tego nie rozumie, tej radości i tego szczęścia. Wszyscy myślą, że to polega na rżnięciu w dupę!" Jak ktoś mi mówi "wy lesby tylko liżecie sobie cipy i potem wam ryje śmierdzą śniętą rybą", to dla mnie cuchnie nienawistną homofobią, a to odór gorszy niż gówno.
2. Mądralińskim besserwisserkom zaczynających zdanie od "na waszym miejscu...". Nie jesteście na naszym miejscu i nic wam do tego. Czasem gadamy tu sobie o aktorkach, wrzucamy jakieś zdjęcia. Dla nas to podniecające nas erotycznie ciacha, więc hetka wtranżalająca się w taką dyskusję to jak abstynentka rozprawiająca na wątku miłośników win o różnicach w bukietach trunków. Nic to nie wnosi, to bezcelowe.
3. Eksperymentatorkom "ogólnie to nie jestem bi, ale mam ciągotki do kobiet dlatego też spróbuję i się przekonam". W ten sposób łatwo można zranić. Seks to seks - ale uczucia to nie zabawa. Zastanówcie się, czy macie ciągotki, bo to tylko jedna z fantazji do realizacji i odfajkowania, czy naprawdę byłybyście gotowe na związek z kobietą. Poza tym na forum "Seks" jest wątek "Kobieta z kobietą?" - pomyślcie czy to nie lepsze miejsce.

TAK mówię:
1. Zaangażowanym w akcje LGBT i przeciw homofobii. Bez komentarza dlaczego.
2. Rodzinom i przyjaciołom osób LGBT, które mają coś do powiedzenia. Teoretyczkom "gdyby moja córka była lesbijką..." uprzejmie dziękuję – to dobre na temat na maturze.
3. Mamom, które chcą przekazać dzieciom, że rodzina w której dwie kochające się kobiety lub dwaj kochający się mężczyźni wychowują dzieci jest normalna i ani gorsza ani lepsza od rodziny z parą hetero.

Edytowane przez patiasym
Czas edycji: 2013-04-08 o 13:09 Powód: uzupełnienie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując