Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-15, 09:47   #1
agusia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22

Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy


HEJKA! Ja również mam do was ogromną prośbę! Chce zmienić coś w swoim wyglądzie... nie potrafię siebie zaakceptować, może to ze względu na to, że byłam odtrącona przez wielu chłopaków i nigdy się im nie podobam ... pisałam już na stronę wizaz.pl do wątku o komputerowej metamorfozie itp. . Z pewnościa pomoże mi to w doboru fryzury... ale co dalej?? nie wiem jak mam się dobrze malować... jak malować oczy aby były bardziej wyraziste (nie nadużywając kredki do oczu - nie lubie się nią malowac)... jak stosowac dobrze puder.. i wiele wiele innych rzeczy.

Wy jesteście specjalistkami w tych rzeczach... więc bardzo prosze o pomoc. też chciałabym się w końcu podobać innym chłopakom...

czy jest mozliwość przeprowadzenia mi metamorfozy jak wyśle wam zdjęcie, tak żebym mogła zobaczyć się w jakimś makijażu?? moje zdjęcia znajdują się na tej stronie http://www.niunia001.komodo.pl/. mają na dużą pojemnosc, dlatego nie mogłam ich umieścić tutaj! zamieszcze wam tylko jedno, bo tylko je udało mi sie załadowac.. jednak ostrzegam, że jest to najgorsza fotka jaką znam...

POMóżCIE MI! BARDZO PROSZE!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg janick.jpg (15,5 KB, 852 załadowań)
agusia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując