Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-11, 19:14   #4485
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Jedna z firm energetycznych ;p ogólnie mają dosyć dobre zaplecze socjalne bo nawet paczki na święta są .
Oo to super[emoji112]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Dziękuję... wolałabym średnią ale ważne bym jakąkolwiek kupiła
U mnie normalnie stała na półkach. Tylko tak myślę, że ona jednak jest chyba średnia z nie z tych najmniejszych[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ta kilogramowa to kasza wiejska. Jak dla mnie to ona wcale nie jest taka drobna, ale może to też zależy od indywidualnego patrzenia
No właśnie przemyślałam, że nie jest[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mój tż też przynosi mydła, ale nikt się kostkowym nie myje, więc mamy na zapas kilkadziesiąt sztuk [emoji23]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Jak ja byłam w zeszłym tygodniu w Biedronce (kiedy jeszcze nie było ani jednego potwierdzonego przypadku w Polsce), to już wtedy nią było ani mleka, ani cukru, ani mąki ani... Papieru toaletowego [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam jakich mydeł jako odświeżacze do pudeł, w których trzymam nienoszone sezonowo ubrania. No i w jednej sofie w pojemniku na pościel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora