Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-12, 09:15   #4497
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Miałam dzisiaj jechac do biedy ale się zastanawiam, czy jest sens[emoji23]

Z drugiej strony mam zamiar kupić nabiał, owoce i warzywa, więc to produkty z krótkim terminem, więc to powinno być [emoji16]

Chciałam sobie jakas kaszę na jutro na obiad kupic, ale obawiam się, że nie będzie [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W "mojej" Biedronce jedynie czego dzisiaj nie było to makarony (w sensie zostały tylko takie jajeczne, jak do rosołu), kasze (jakieś niedobitki jęczmiennej były) i ręczniki kuchenne. Wszystko inne było. Kolejka niewielka. Chyba wczoraj było apogeum paniki. Ale już np. w Netto nieopodal wszystko jest. Także serio nie ma co świrować.
Ja kurde nawet jakby apokalipsa przyszła to nie kupię zapisu mąki, czy ryżu, bo mi się czesto pojawiają mole, więc nie mam zamiaru za 2 miesiące wyrzucac tego do kosza bo są robale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87652976]W zużywaniu mydeł w kostce pomagają też takie siateczki-spieniacze do mydła. Wygląda to jak zwykły woreczek z siateczki "mesh" i w wyniku pocierania o mydło (i siateczka o siateczkę) wytwarza się ogromna ilość piany. W zasadzie mycie przebiega wtedy jak z myjką Mega ułatwienie, ale ciężko to dostać. Ja za pierwszym razem dostałam jako gratis w eko-sklepie (kosmetyki naturalne, suplementy itp.), a potem kupiłam na Ali. No ale teraz z kupowaniem na Ali wiadomo jak jest.[/QUOTE]Serio jest takie coś?
Możesz wrzucić link do alli[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora