Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 09:07   #4902
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Marakubowa Pokaż wiadomość
#recenzjamarta #gąbka
co: gąbka do mycia twarzy
cena: 0,84$
link: http://s.click.aliexpress.com/e/b1TRq7x6

Nad tą gąbką zastanawiałam się już od dłuższego czasu. Czytałam opinie na innych grupach. Zachwyty dziewczyn sprawiły, że postanowiłam się skusić. W końcu od 3 zł może nie zbiednieję. Wg danych to naturalna gąbka wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac. Czy to prawda to nie wiem, ale wyglądem nie różni się niczym od tej dostępnej w znanej sieci (tam kosztuje 30 zł). Zamówiłam więc to cudo. Po rozpakowani, mój syn który był akurat obok mnie, spytał czy kupiłam nowy pumeks. Fakt, swą strukturą przypominała pumeks. Po zmoczeniu jej jednak, stała się miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Na tyle przyjemna, że mój nastoletni syn, który uważa, że mężczyźnie wystarczy do szczęścia płyn 3w1, spytał czy może ją zarekwirować dla siebie. Używa jej od kilku dni, bardzo dokładnie czyszcząc twarz. I wg mnie to jest największa moc sprawcza tejże gąbki[emoji1] Ja chwilowo musiałam obejść się smakiem. Teraz zamówiłam dla siebie 2 sztuki. Bo przecież nie mam pewności, że następnej nie zabierze mi np mąż[emoji6]
Jak ja szukać? Ten link z telefonu przekierowuje mnie na główna stronę Ali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora