Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 18:47   #80
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez _ee Pokaż wiadomość
Prosze o rade. Za miesiac jade na wymarzone wakacje, wypada mi wtedy idealnie miesiaczka. Aktuqlnie jestem w 5 dniu cyklu, mam zapisany harmonet. Doktor zalecila oczywiscie branie od 1.dnia cyklu, ale czy moge zaczac brac jutro i nie robiac przerwy zaczac nastepne opakowanie, aby przesunac od razu miesiaczke? Wiem, ze chroniona bylabym dopiero od wziecia 1 tabletki z drugiego opakowania, tego od poczatku cyklu. Czy takie wziecie tabletek 'od srodka' nic nie da i krwawienie wystapi normalnie?
Cytuje ulotke Harmonet (zajrzenie do niej nie boli polecam xd)
"Dopuszczalne jest rozpoczecie przyjmowania tabletek w 2-7 dniu cyklu, ale w tym przypadku nalezy pierwsze 7 dni przyjmowania produktu Harmonet stosować dodatkowe niehormonalne metody zapobiegania ciąży (np. Prezerwatywa i środek plemnikobójczy)"
Wszystko to masz w ulotce. A z tego wynika ze jestes w 5 dniu cyklu więc zaczynasz branie, przez 7 dni sie zabezpieczajac a potem jesteś juz zabezpieczona przez tabletki. Potem możesz oczywiście połączyć opakowania żeby uniknąć krwawienia, ale pamietaj ze jak zaczynasz branie to przez poerwsze 3 opakowania i tak moga wystapic plamienia, bo organizm sie przystosowuje do hormonów.
Wszystko to, co powiedzialam masz w ulotce, przeczytaj ja cala dokladnie [emoji14]

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-06-24 o 18:54
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując