Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-28, 08:52   #1565
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ubzdurało mi się, że obie małe
Mój syn ma mega twardy sen i nic go nie budzi. Także z tym problemu nie było. Córka się czasami budzi jak syn się rozwyje, ale też coraz rzadziej.

Ja mam oboje dzieci nieśpiących i podejrzewam, że trzecie też takie będzie. Nie liczę na coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się przeprowadziliśmy i mamy 4 pokoje. Chłopaki mają osobne pokoje i chyba na dobre im to wyszło nie kłócą się tak jak klocili się w jednym. Narazie maluszek będzie z nami w sypialni a potem zobaczymy.
Moi chłopcy to dwa różne charaktery były jeden żeby usnal trzeba było się nieźle nagimanstykowac a drugiego odkladalo się czystego najedzonego do łóżeczka i spał. Mam nadzieję że dziecię nr 3 będzie podobne w tym do średniego.
Ale już widzę o której mniej więcej ma czas aktywności a kiedy śpi. Mąż też już czuję kopniaki. 🤩 [emoji7]
Dostałam od kolezanki chuste do noszenia maleństwa firmy didymos i nie sądziłam że jest ona taka fajna. Ogólnie to będzie moje 1 dziecko noszone w chuscie przy chłopakach o tym nie myślałam nawet a teraz stwierdziłam że muszę że dużo mi to ułatwi przede wszystkim przy zaprowadzaniu starszakow do placowek.
Dopadła mnie alergia chyba muszę wybrać się do internisty narazie pije wapno ale myślę że mi to nie wystarczy a leki przeciwhistaminowe są bardzo silne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora