Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-06, 20:35   #64
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@Celestine

Dopiero teraz załadowały mi się Twoje zdjęcia.

1. Nie pasuje mi do Ciebie szczególnie jakoś ta stójka.

2. Przeszkadza mi w tej sukience jakieś takie uczucie nagości. Myśle ze odbierałabym ja zupełnie inaczej jakby ten haft/koronka był gęstszy. Nie potrafię ocenic czy krój do Coebie pasuje.

3. To się wydaje zbyt workowate na Ciebie. Jakos tak zabija Twoja zgrabna figure.

4. To chyba najlepiej. Choć nie przekonuje mnie kolor. Chyba podobasz mi się bardziej w ciemniejszych ubraniach.

5. Coś mi nie do końca pasuje przy dekolcie i w ogóle w górnej części.

6. Uważam ze te ukośne spływające paski oraz cały ten połysk i połączenie kolorystyczne wyglądają na Tobie obłędnie. Szkoda ze jest tak bardzo niedopasowana i wymagałaby poważnych przeróbek. Bo sam pomysł jest bardzo dla Ciebie w moich oczach.

@Martakow

Wow! Co za piękny kolor. I jaka odwaga! Ja nie potrafię pofarbował włosów [emoji28]

Super efekt.

A sukienka jest fajna tylko ten pasek mnie nie przekonuje.

@Softclassic

Białe spodnie to petarda i w wersji monochromatyczne jest super. Ale zgadzam się ze T-shirt jest do bani. Ta zwykłość lekko prześwitującej bawełny łamie klasyczny szyk stylizacji. I chyba w jakiś sposób ten T-shirt po prostu jest zbyt pospolity dla Ciebie. Myśle ze jak go podmienisz na podobny krój z satyny to będziesz miała wystrzałowa kreacje.

Mnie się podobasz bardziej w tych dopasowanych spodniach w pół łydki (3) niż w tych lekko luźnych długich. Te lekko luźne (6,7) maja jakiś taki niedbały efekt na Tobie.

@Farfalla

Fajnie Ci w tych pionowych paskach. Ale nie wiem czy to najlepsze dla Ciebie kolory. Sam krój sukienki to chyba tez jeszcze nie to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora