Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer Szczecin
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 08:46   #998
Notka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer Szczecin

STANOWCZO ODRADZAM STUDIO ATELIER NA SANTOCKIEJ


https://pl-pl.facebook.com/Atelier-F...7760/timeline/

Od dłuższego czasu szukałam DOBREGO fryzjera. Zdecydowałam się na to miejsce ze względ napozytywne komentarze. Jak się okazało wystawiane chyba tylko przez koleżanki bądź sąsiadki tego salonu.
Chciałam z rozjaśnianych wcześniej w domu włosów potem farbowanych o lekko rudamym odcieniu dojść do ciemnego blądu ew odświeżyć kololr.
Skończyło się na odświeżeniu koloru, pielęgnacji i podcięciu, bo pani stwierdziła, że dojście do mojego koloru jest niemożliwe.

To co mam na głowie, to jakiś koszmar. Miejscami mam plamy w kolorze czarnej czekolady. Włosy po umyciu są jak słoma. Suche strąki. Dużo gorszy stan niż wcześniej, a chciałam je tylko odżywić i odświeżyć.
Za kolorycację co prawda zwrócili mi pieniądze, za resztę zabiegów nie.
Wstydzę się wychodzić z domu z tymi plamami na głowie. Tego samego dnia pojechałam jeszcze do studia Vell i po rozmowie z fryzjerem czekam pełna nadziei jeszcze tydzień, że jakoś ogarnie to co mam na głowie. Zaproponowali mi kąpiel rozjaśniającą. Podobno mam tak wypłukane włosy, bo fryzjerka nie dodała do farby pigmentów. Więc na moich ''rudawych'' jest tylko ciemna poświata ale są wypłowiałe..

Jeszcze głowa całą noc mnie szczypała i swędziała po wizcie.
Fryzjerka nawrzeszczała na mnie, że to moja wina z kolorem, bo farbowałam włosy w domu a ona nie wie jak jej ''pforesjonalne farby'' zareagują na to a ona jest fryzjerką od piętnastu lat.
Za to kiedy próbowałam porozmawiać o profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji - cisza.
Na pytanie, czy może mi jakieś inne firmy polecić i jak je pielęgnować w domu powiedziała ''nałożyć maskę na głowę, czepek i tak pochodzić 10 min przed prysznicem''.
Na może dywagacje w temacie koloru który by mi pasował też nie miała nic do powiedzenia.

DRAMAT I ŻENADA

Liczę na to stiudio Vell, widać było, że chłopak zna się na rzeczy.
Mam nadzieję, że jakoś uratuje moje zniszczone włosy.
Notka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując