Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-21, 15:34   #1762
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki. Te bluzki brałam w ciemno jeśli chodzi o kolory...

Nie wiem co kliknęłam na IG, ale teraz reklamy ciągle sugeruję mi konta stylistek od przeglądu szafy itp, które często prezentują własne stylizacje i jak patrzę jak źle są ubrane, to naprawdę nie wiem, kto wynajmuje je z taką wizytówką do stworzenia swojej garderoby. Często ogarniają jak mi się wydaje kolor, ale kroje ubrań, zestawienia... dobrane z kosmosu, kompletnie nie do figury, nie do urody. Nie wiem, może to ma być ekstrawaganckie? W stylu "studiowałam na ASP"? Żałuję aż, że nie robiłam screenów tych strojów. Parę razy myślałam, że to fotki klientek przed metamorfozą po prostu i zaraz za nimi będzie jakieś wow. Podobnie z makijażystkami zresztą. Połowa kont, które mi się wyświetliły to były masakry wizualne. Malowanie blondynek o mocno "niewyraźnych", słowiańskich rysach w czarno-fioletowy smoky eye itp kwiatki. Takie typowe wołające "ojej, ta Pani bez makijazu była dużo ładniejsza... i młodsza!". Z drugiej strony pracowałam z wizażystkami kilka lat i chyba tylko trzy razy nie czułam się oszpecona efektem końcowym zupełnie niedopasowanym do mojego kształtu oczu, czy ust.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora