Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 13:57   #30
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez Kart Pokaż wiadomość
Witam, mam podobny problem z tym, że takie własnie pojedyncze bolące pryszcze pojawiają mi się najczęściej na brodzie-( jak się jeden zagoił to zaraz był nastepny ) i w okolicach nasady włosów. Posypywałam to Alantanem, żeby nieco "podeschło", ale po jakimś czasie przestało działać. Teraz mam jakiś płyn z antybiotykiem na uczulenia-po tygodniu coś tam mi poznikało, ale chyba nie do końca problem znikł, skoro potem pojawiają się nowe. Strasznie to szpeci, nawet makijaż niewiele daje. Chyba jednak skorzystam z Waszych rad i także udam się do dermatologa-oby to tylko żadne zmiany hormonalne.

niestety, miałam to samo, bolące na gule tylko na brodzie i czole. w moim przypadku były spowodowane zmianami hormonalnymi od jakiegoś czasu biorę tabletki anty i nic już takiego nie wyskakuje póki co.
mimo wszystko mam nadzieje, że u Ciebie to nie zmiany hormonalne bo potem przy niedobranych tabletkach robi się nieciekawie.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora