Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 09:49   #46
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Anulqo Bahama mama rewelacyjna. Jak się u Ciebie esiaki trzymają? Kurczę faktycznie kupujesz w dobrej cenie. Ja w sumie też kupuje w cenie niższej niż regularna bo za ok 20zł
Od 4-7 dni. W zależności od koloru. Przy czym zauważyłam, że jak pomaluję paznokcie bezpośrednio emalią nie używając baz pod, ani na lakier, trzyma się on dłużej. A przecież powinno być odwrotnie.

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
super zakupy
daj znać jak Macowe cuda się sprawują
maseczkę jagodową miałam jest bardzo fajna
i samorozgrzewającą ale truskawkę rozgrzewa tylko przez chwilę na początku
ale one pięknie pachną
mydło Johnsons tez uwielbiam, w ogóle cała seria lawendowa jest super
Aj, to się cieszę. Jeszcze nie przestawiłam się na tryb jesienny, ale widzę, że mam sprzymierzeńców w walce z zimnem. Potrzebuję pielęgnacyjnego, rozgrzewającego, pachnącego relaksu. A, że nie mam wanny, to postawiłam na maseczki.
W kwestii Mac, oczywiście, że podzielę się wrażeniami. Nie chciałabym stać się ofiara marketingu, tak jak to było w przypadku Meteorytów, które nieco mnie rozczarowały. Spodziewałam się jednak czegoś innego- ale czego, to sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wilzajaca.html

Taka, nie wiem czy fajna bo jeszcze nie używałam Ogólnie lubię maski hydrożelowe, bo są przezroczyste i lubię je sobie nałożyć kiedy np. jadę gdzieś samochodem w dłuższą trasę i wiem że będę mieć włączoną klimatyzację Wtedy sobie je nakładam żeby nie dopuścić do przesuszenia buzi
Haha, ale z Ciebie spryciula.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja jestem bogatsza o plyn micelarny z Bialego Jelenia oraz o serum - zel ze swietlikiem z Avy.
Wiem, że Ava jest chociażby w niektórych Rossmanach. Ja ostatnio miałam chętkę na maseczkę z pomidora i serum z wit C i acerolą. Ale tak długo walczyłam nad chęcią zakupu-niezakupu, że ktoś załatwił problem za mnie i sprzątnął mi te rzeczy sprzed nosa.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę moimi najnowszymi zakupami. Szału nie ma ale akurat przechodziłam obok Natury więc postanowiłam zajrzeć, a że akurat miałam bon na 10 zł kupiłam co nieco Mydełko dla Tż do pracy.
Lubię Białe Jelenie. Ostatnio nawet wśród ichniejszych mydeł jest duży wybór. Glicerynowe, ze słonecznikiem, bursztynem, z płatkami oswianymi, nornalne, niezwykłe, itp. A Joanna Czarna Rzepa- w zielonej butelce, jest ulubionym szamponem mojego faceta.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora