Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko O Zębach !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-03, 13:44   #287
GuitarHero
Przyczajenie
 
Avatar GuitarHero
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez Susie Q Pokaż wiadomość
Witam
Jedna z Wizażanek na poprzedniej stronie poruszyła temat "czarnych kresek" na zębach (pomijam oczywistą próchnicę, którą dentysta wychwytuje i leczy, ale co, gdy po wizycie wracasz i widzisz ciemną "nitkę" na zębie...?). Kilka dni temu byłam u dentysty, wyleczył mi wszystkie ząbki. Wracam do domu, oglądam i... w siódemce siedzi sobie ładna plomba, a obok niej wije się taka cienka, ciemnoszara "rzeczka" Szorowałam, dłubałam wykałaczką i nic. Zastanawiam się co to takiego może być. Dodam, że dentysta jest bombowy! Wątpię, aby popełnił błąd. Podczas przeglądu powiedział, że kilka miejsc jest jedynie do obserwacji, jeszcze długo nie do leczenia (z tym, że "to coś", co siedzi w moim zębie i go szpeci bardzo mi się nie podoba, przyciągnęło moją uwagę skutecznie! ). Spotkałam się z określeniami "próchnica uśpiona", "pęknięte szkliwo, a w nim przebarwienie" etc. Czy ktoś poza mną miał podobne doświadczenie?

Tak czy inaczej przejdę się do innego dentysty (mój stały jest w innej miejscowości), zapytam o co tu chodzi (muszę zaznaczyć, że mam dentofobię i właśnie ostatnie zabiegi w mojej szczęce były wykonywane pod narkozą... "Dorosła baba, a się boi"... o lękach, wszelakich, nie dyskutujmy. Kto się nie boi - nie zrozumie).
Podzielcie się uwagami.
Pozdrawiam!
Hej. Mam dokładnie taki sam problem co Ty.... tzn. Susie Q. takie dziwne jak to ujełaś "szare rzeczki" czy coś, mam aż na 6 zębach. Na wszystkich czwórkach i piątkach. Jestem załamana. Do leczenia będę miała z trzy zęby, ale to nie problem bo dentysty się nie boję i miałam już leczone kilka razy. Ale chodzi o to że martwią mnie te ciemne "bruzdy". Po za tym, dziewczyny... powiedzcie czy miałyście może takie dziwne małe jakby kreski od wewnętrznej strony górnych dwójek? Ja mam coś takiego i nie wiem czy to próchnica czy osad. Trzeba dodać że dentystka zapisała mnie aż na 1-ego września na kolejną wizytę. Nie wiem czy tak długo wytrzymam, bo boję się że to wszystko co mam w buzi, się powiększy...
GuitarHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując