Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-17, 14:43   #1859
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji846]
Puchatku, ale fajnie że ruszacie na wakacje[emoji2]
Mój TŻ chce nas zabrać gdzieś we wrześniu, ale ja nadal nie wiem czy chce. Mały będzie miał dopiero 3 mc i nam obawy [emoji57]
Kamila, super że TŻ będzie z wami na miescu. Mój jak przychodzi z pracy to z rąk by małego nie wypuszczał, ważne są te chwile razem [emoji4]
Za to my od rana siedzimy w ogródku, mały miał w miarę dobra noc, ale poranek marudny. Za to chyba świeże powietrze mu służy albo padł że zmęczenia .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My kombinujemy wyjazd do Grecji na przełomie sierpnia i września, Dziedzic będzie miał wtedy właśnie 3 miesiące


Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Dzisiaj 34+4
Załącznik 7683281

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Konkretny brzuszek już A dopiero co się staraliście...


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Pajeczko jak Pola po szczepieniu? [emoji8]



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Kamila, fajnie że twój TŻ będzie bliżej- nie dość że łatwiej będzie rodzinę ogarnąć (spacery, spędzanie czasu razem) to jeszcze jakie wspomnienia będziecie mieć


Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Ale ekstra [emoji7] Laura pozwiedza Polskę [emoji176]Piękny [emoji7]

My dziś po szczepieniu na meningo [emoji24]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

I jak? Dobrze zareagowała?


[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87002614]Teściowa z teściem zajmują się młodym a ja siedzę i czytam książki [emoji7] dawno nie miałam tyle czasu wolnego [emoji85] na tapecie mam Dana Browna, skończyłam "Początek" teraz "Zaginiony symbol"

Jedno co tylko to młody mi się pochorował, wczoraj byłam z nim u lekarza, ale niestety kompetencje bliskie 0 osłuchowo nic, gorączki nie ma, gardło lekko czerwone a on antybiotyk przepisał. Do tego dawkowanie dobrał nie pytając o wagę dziecka, na oko... antybiotyku nie podałam, miałam jeszcze resztę leków do inhalacji, więc syropy i inhalacje i próbuję go tym wyciągnąć.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Lekarz jak z zapadłej wsi w latach powojennych...


Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja czytam bardzo dużo, ale mądrzejsza jestem o tyle, że jak coś mi się wyda "słabe" to sobie daruję (daję dość sporą wg mnie szansę, kilkadziesiąt stron). Za dużo jest książek, żeby się zmuszać do kończenia czegoś, czego nie czujemy. A kiedyś tak nie miałam. Jak zaczełam to musiałam skończyć hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak poległam na Annie Kareninie Ale może też byłam za mała na tę lekturę


Za to Lalkę przeczytałam tylko dlatego, że była lektura obowiązkową i przy tygodniowym pobycie w szpitalu nie miałam nic innego do czytania... No nie mogłam przejść przez tę książkę


Trylogia z kolei znana prawie na wyrywki


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Płacz był okropny... No ale już po. Oby tylko dobrze to zniosla [emoji55] za 3 tygodnie kolejne.... I do tego młody też do szczepienia [emoji51]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

A jak szczepiłaś i na co?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora