Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-18, 16:30   #121
oliwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam ostatnio mały problem z doborem podkładu, możecie mi pomóc? Do tej pory używałam Rimmel Wake Me Up i był genialny ale ostatnio moja skóra się jakoś bardziej przetłuszcza przy nim i świecę się tak, że można się przeglądać w moim czole:/ Więc wzięłam się za testy podkładów matujących, ale te snowu mi koszmarnie wysuszają twarz i wyglądają jak gładź szpachlowa przysypana mąką. Ogólnie mam cerę mieszaną, bardzo odwodnioną. Używam lekkiego kremu mocno nawilżającego i kwasu hialuronowego. Jakiego typu podkładu powinnam szukać, żeby mnie ani nie przetłuszczał ani nie wysuszał?



Właśnie Fit Me matowy był jednym w tych, które ostatnio testowałam i powiem, że o ile kolor był doskonały jasny i neutralny, to miałam po nim tak koszmarnie ściągniętą skórę, myślałam że oszaleję. Podkreślał też wszystkie pory, łuszczącą się skórę, drobne zmarszczki. Jak zmyłam wieczorem, to miałam uczucie, jakbym zdejmowała ciasny gorset No ale wiele osób go chwali, jest bardzo trwały i ma dość bogatą gamę kolorystyczną (tzn nie wiem jak jest w Polsce, bo z tym różnie bywa).

Mam podobny problem. Matujące podkłady ostatnio zrobiły się na mnie wysuszające, chociaż w strefie T skóra lubi mi się świecić. Na mnie bardzo dobrze działa Bourjois Heatlhy Mix i wpracowanie w problematyczne miejsca wilgotną gąbeczką pudru silnie matującego - obecnie używam ryżowego z EcoCery, jednak trochę lepiej sprawował się u mnie ryżowy z Miyo. Jest też wygodniejszy, bo jest prasowany, a nie sypki. Healthy Mix nie ma widocznych drobinek, jest przyjemnie nawilżający, wygląda na skórze przepięknie, krycie można stopniować i gama kolorystyczna jest na plus.
oliwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując