Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-27, 20:23   #2790
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Patrząc na wątek tutaj mam wrażenie, że to teraz wszyscy się stali bardziej konserwatywni, jeśli chodzi o kolor czarny niż dawniej. Zawsze byłam na czarno ubrana na wesela, nie przeszkadzało to nawet gdy mój ojciec był chrzestnym pana młodego.
Ja bym szła w czarnej i nie przejmowała się, jedyne faux pas i brak szacunku to iść w białej sukience.
Cytat:
Napisane przez Dul Pokaż wiadomość
"Dziewczyny, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Idę na ślub w październiku jako osoba towarzysząca (nie znam państwa młodych) i kupiłam sobie tą koronkową sukienkę z zary. Czy mogę w niej iść? Myśłałam o czerwonych czółenkach zamszowych i złotej biżuterii do niej."

Jak dla mnie kolor nie ma znaczenia, sukienka fajna, zakrywa co trzeba - a spotkałam już na weselach dziewczyny które świeciły piersiami czy majtkami bo takie miały sukienki. Kolor jak kolor, możesz rozjaśnić właśnie dodatkami. Miałam wesele w lutym i sporo było pań w ciemnych sukienkach. Raz byłam w czarnej, byłam w granatowych

Dziękuję dziewczyny dopiero przeczytałam, a właśnie znów rozmyślałam nad sukienką, bo przymierzyłam ją jeszcze raz i no, totalnie jestem w niej zakochana, super leży, jest elegancka, nie za krótka, dobrze się czuję, dobra do tańczenie, więc... idę w niej! Bardzo dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji <3
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując