Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-02, 00:09   #1211
VIKTORYNKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Czy takie włosy nadają się do rozjaśniania?

Prosze o pomoc, sama nie jestem w stanie przeanalizowac co powinnam zrobic, a nie mam budzetu by zrobic to profesjonalnie (fryzjer) kilka miesięcy temu rozjasnialam i farbowalam wlosy (z ciemnego blondu na zwykly blond ale wysze odcien rudego) i w styczniu zafarbowalam znowu na blond. Uzywalam plukanek zeby zneutralizowac brzydki kolor i wydaje mi sie, ze ta farba mogla sie juz splukac, bo sa rudawe a w nienaturalnym swietle zielone. Bardzo chciałabym je rozjaśnić i zrobic efekt naturalnego blondu wiec kupilam farbe z rozjasnianiem z Pallette oraz toner by uzyskac platynowy odcien z Syoss. I teraz moje pytanie, jesli mam okol 8cm odrosty (nie sa zbyt widoczne, nie kontrastuja z rozjasnianymi) to moge nalozyc ta farbe z rozjasniaczem, czy nic z tego nie będzie? Prosze w zwiazku z tym o jakiekolwiek rady, bo pomimo, ze przejrzalam wiele watkow dotyczacych rozjasnianja farbowanych wlosow nie uzyskałam satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.
VIKTORYNKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując