Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 22:57   #1220
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

hej, odkopuje
Wpadłam na dziki pomysł aby po 2 latach przerwy od farbowania włosów znów zmienić ich kolor. W ciągu tych 2 lat zdążyły mi odrosnąć moje naturalki czyli mysi blond - jasny brąz/ciemny blond... a postanowiłam je rozjaśnić. Kupiłam Garnier Olia perłowy blond 7g i włosy wyszły rude... ale taki nawet ładny rudy, tylko kompletnie niepasujący do mojej karnacji, stąd teraz moje pytanie

Jaka farbę teraz mogę położyć na ten kolor, żeby wrócić do naturalek czyli jasnego brązu? zależy mi żeby nie skończyć z zielenią ani innym dziwactwem na głowie tylko z normalnym, naturalnym kolorem nawet nie musi to być mój naturalny kolor tylko chociaż zbliżony



(nigdzie nie mogę znaleźć w necie, czy na blogach, czy na forach zeby ktokolwiek farbował TĄ FARBĄ włosy i wyszedł mu taki efekt bo z reguły dziewczyny osiągały to co chciały a ja nie i dlatego pytam was)
albo niech mnie chociaż ktoś olśni czy jest to odcień chłodny czy ciepły to z resztą dam już sobie radę...
__________________
"- A ja myślę, ciociu, że dla życia nie ma innego rozwiązania niż żyć."

Edytowane przez orchis_27
Czas edycji: 2020-03-05 o 22:59
orchis_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując