Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-13, 19:35   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez malutka2304 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.od dawna przeglądam różne fora i postanowiłam się w końcu do Was przyłączyć. W sumie to straciłam już nadzieję na dzidziusia ale może za Waszymi radami... Otóż ja z staram się o dziecko już prawie rok. Nie zabezpieczamy się wogóle. Od dawna mam problemy z okresem ale od jakiegoś pół roku wszystko się na nowo reguluje. Mieszkamy razem już rok i współżyjemy ze sobą na tyle często, że przez ten czas powinna bez problemu zajść w ciążę. Próbowałam unosić nogi po stosunku, czasem nawet idę siku dopiero rano żeby plemniki mogły działać. obliczam prawdopodobne dni płodne i nic. Powiedzcie czy te preparaty pomagające zajść są w pomocne czy nie robić sobie nimi dodatkowej nadziei i późniejszego rozczarowania? Już nie mam siły tego znosić. Pragnę dziecka ale nie myślę o tym obsesyjnie bo wiem, że to blokuje zajście. Wczoraj znowu płakałam ale i to już nie pomaga na to żeby wyrzucić z siebie smutki. Na lekarzu też już nie polegam bo próbowałam już wszystkiego co radził a badania- boję się wyniku...pomóżcie mi proszę... POZDRAWIAM
Skoro trwa to juz rok to bojac sie wyniku badan mozesz czekac kolejna 10 lat a czesto wystarczy odrobina pomocy i juz.

badanie partnera- sperma do laboratorium ,badanie nie bolsen i proste ,koszt ok 100 zl a kolejen to twoje badania.co ci lekarz radzil ?chyba nie wiele skoro nie zrobiliscie zadnych badan .

po co chcesz czekac kolejne lata i sie stresowac ?nie lepiej wiedziec i zaczac dzialac odpowiednio ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując