Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 12:25   #24
nuulqaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 28
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Byłam i ja dziś na łowach po blisko 2-3 miesięcznej przerwie i wpadły 2 sukienki, z których po przymierzeniu w domu jestem średnio zadowolona, no ale może coś wymyśle, albo oddam w dobre ręce i piżama. Mam jeszcze wiosenny płaszczyk, ale to z zeszłego tygodnia postaram się wszystko obfocić i wstawić możliwie szybko
1. Płaszczyk H&M- nówka sztuka z kompletem metek i naklejek był i o dziwo ma super wąskie rękawy, co prawda trochę za długie, ale nie można mieć wszystkiego 9 zł
2. Sukienka w serduszka "blush", rozdarta na szwie, ale bez problemu to zaszyję, tylko nie wiem co w ten mega wielki dekolt przyszyć ? jakiś czarny gładki materiał czy może czarną koronkę ( ale czy nie będzie za pstrokato ) ? choć chyba za słodka jest jak na moje 24 lata
3. Sukienka w kwiatki ( chyba atmosphere, ale metki wycięte), rozm. 36, z fajnego materiału śliskiego ( ale nie satyna), ale za krótka na mnie i w biuście za mała ;/
4. piżamka La senza, wersja zimowa
Super sukienka z atmo i płaszczyk mi się też bardzo podoba
nuulqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując