Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-24, 21:52   #4375
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć
Dawno mnie nie było bo jeszcze ciut ponad pół roku do operacji, więc czas na pytania jeszcze nadejdzie. Mam jednak pytanie do kobietek operowanych w Łęcznej. Za miesiąc mam wizytę kontrolną gdzie mam mieć ze sobą usg piersi i rtg odcinka szyjno piersiowego. Żeby zrobić rtg potrzebuję skierowanir, tylko co lekarz ma napisać? Bo są różne rodzaje rtg kręgosłupa, jakieś AP + bok, PA i inne.
Z góry dziękuję
Witaj, ja byłam w zeszły czwartek na konsultacji u Mądrego. I miałam USG piersi, co do RTG to nawet nie patrzył, bo miałam zaświadczenie od neurologa, gdzie dr na podstawie zdjęcia wpisał mi co się dzieje z kręgosłupem. Co do skierowania od rodzinnego to na skierowaniu miałam zaznaczone, ze ma być rtg odcinka szyjnego i piersiowego.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
A jaki masz aktualnie rozmiar? Mi dr Michalska z rozmiaru N na D zrobiła na szypule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 70 M. Zależy mi by wszystko było ok. Trochę z nim o tym dyskutowałem ale przedstawił sensowne argumenty, wiec przystałam na to co powiedział.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując