Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-24, 12:52   #4524
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba opcja francuski - kolorystycznie super Tylko do tych kokardek przy rękawach nie jestem przekonana.

Karmazynowy outfit po lewej wygląda poprawnie, w tym po prawej nie przekonuje mnie odsłonięty brzuch (to chyba nie dla DC).
Zgadzam się, że goły brzuch nie jest dla mnie. Niezależnie od wagi nie mogłam nigdy opanować tego trendu. Bluzkę nosiłam do spódnicy z wysokim staniem, ale uznalam ją zbyt SG i już się zdążyłam pozbyć. No a bluzka była jedynym co mi jakoś podchodziło pod koronkę dla karmazynowego

BTW czerwona sukienka to ta co Ci kiedyś link podsyłałam. Nadal mi się wydaje, że to dobry kolor dla BSp.

Czerwona bluzka jest chyba TW. Ale myślę, że nadal uchodzi. Przyznam, że zawsze mi się wydawało, że kokardki się dobrze komponuja z tymi biało-czarnymi spodniami xD

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88230276]Super! Wszystko mi sie podoba. Najbardziej czerwona sukienka (ma tez wyjatkowo korzystny kolor) i polaczenie czewonej bluzki z szarymi (?) spodniami.

Karmazynowy tez mi sie podoba, w bluzce w koronki jest drapieznie, ale nie wulgarnie.[/QUOTE]Dzięki Celestine. No też mi się podoba kolor sukienki, krój myślę, że też niczego sobie.

Spodnie maja taką drobna czarno białą popitkę. I też je lubiłam do tej bluzki ale teraz sie zastanawiam czy jednak granatowe nie komponują się lepiej...

Wrzucilam jeszcze trench i kolorowe paski - również w bardziej sportowej wersji.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora