Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-11, 11:41   #4426
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 [emoji173] - część VI

Ja żałuję, że kupiłam niektóre książki za szybko (m.in. przesuń paluszkiem) bo Nadia je poniszczyla i wypadało by kupić znowu

Byliśmy dzisiaj w żłobku i był foch bo mówili mi wczoraj żeby obserwować Nadia bo jest zielony katar. Obserwowałam- zero kataru (jak się kapela to pocieklo z nosa ale bez koloru) i zero kaszlu. No to dzisiaj poszła znowu. Odbieram ja teraz i info, że co ja ją chora przeprowadzam, że wczoraj było mówione, że katar zielony i że dziecko zapalenia oskrzeli dostanie. Ja się pytam WTF jak malutka 10h wczoraj byla w domu z nami zdrowa i normalnie śpi bez kaszlu coś mnie zaraz trafi, przysięgam. Dla odmiany jak rano wchodziłam to jakaś dziewczynka kaszlala jak gruzlik i bez słowa przyjęli

Eh koleżanka mówiła żeby z pielęgniarkami uważać bo delikatnie mowiac to tym rodzico co maja dzieci w nosie nic nie mowia nawet jak gil do pasa a jak zobaczą, że rodzice "normalniejsi" to o wszystko cisną...

Dla odmiany chociaż nie płacze, ładnie się bawi i je.

Edit: jestem z młoda od godziny i nawet nie kichnela, nos suchy. Nie ogarniam, szczerze.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2018-09-11 o 11:57
eyo jest offline Zgłoś do moderatora