Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-15, 04:54   #97
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Za czasów silnych ograniczeń jeszcze była nadzieja, że ciepło latem wyhamuje aktywność wirusa i może sobie zmutuje do łagodniejszej postaci tak jak wcześniejsze, ale teraz już na to nie wygląda. I jednocześnie nikt sobie już nie wyobraża powrotu do poprzednich restrykcji.
Ja sądzę, że maski pomagają ograniczać roznoszenie się wirusa, ale również zgadzam się z tym, że mogą dawać fałszywą pewność. O ile mi wiadomo, to ode mnie nikt się nie zaraził Covidem, ale też ja wówczas mocno przestrzegałam środków ostrożności i wiedząc, że spotykam na co dzień więcej zarażonych niż zdrowych, nosiłam maski zanim wszedł nakaz i naprawdę się pilnowałam, żeby przy nich nie majstrować, unikać kontaktów jak się da np zaczęłam jeździć rowerem zamiast komunikacją miejską, chodziłam rzadziej na zakupy. Teraz już się nie pilnuję i sądzę, że ludzie po prostu nie będą w stanie wdrożyć takiej czujności i dyscypliny na co dzień przez tak długi czas.
Do pewnego momentu ludzie jeszcze byli ciekawi tej nowej sytuacji i chętni na współpracę w celu pomyślnego zakończenia kwarantanny, zostaliśmy masowo poddani temu eksperymentowi, wystawieni na próbę i podjęliśmy to wyzwanie, mam na myśli Polaków, bo w innych krajach to nie wiem jakie są odczucia, ale nie da się wytrzymać w takiej dyscyplinie na dłuższą metę. Jest lato, super pogoda, ludzie chcieli wrócić do normalności, bardzo dziwne jest to co się dzieje, że wirus nic sobie nie robi z upałów.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując