Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-20, 16:34   #116
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88078237]
Ja się włóczyłam po Tatrach od głębokiej podstawówki (początkowo z niewiele starszą ode mnie ciotką i to ona mnie zaraziła, potem już sama zorganizowałam swoją grupę), ale były to przeważnie włóczęgi w samym sercu Tatr od schroniska do schroniska z całym dobytkiem na plecach- byliśmy właściwie samowystarczalni i w schronisku interesował nas tylko nocleg i bezpłatny wrzątek, coby nie obciążać zbytnio studenckiej kieszeni. Nigdy mi tak żarcie z puszki nie smakowało jak na poziomie 2000 m n.p.m. Co kilka dni jedna osoba schodziła na dól do Zakopca i ogarniała większe zakupy, które potem sprawiedliwie rozdzielaliśmy do plecaków, co przy mozolnej trasie dawało znacznie w kość, np. z Murowańca przez Krzyżne, ale widok Doliny Pięciu Stawów i kolejne dni na okolicznych szczytach wynagradzały wszystko Po prostu wychodziliśmy z założenia, że mieszkając w schronisku nie traci się czasu na dojście do konkretnych szlaków, bo wspinając się wcześniej unikaliśmy tłoku na szczytach; wieczory w schronisku też niczego sobie, a wspomnienia niesamowite [/QUOTE]

Super wspomnienia, zazdroszcze

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88080430]Nasze. My od lat jeździmy tylko autem na wakacje i do Polski.
Mieliśmy fajne plany i kupno ziemi. A tu taki klops, ze nawet jej zobaczyć nie możemy... ani porozmawiac o kupnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Trzymam kciuki, zeby jednak koncowka urlopu sie Wam udała I powrót do UK.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przykro się czyta kochana, szkoda że plany zostały pokrzyżowane w taki sposób. Na pocieszenie mogę tylko wylać swoje żale, u mnie ten rok to może nie same nieszczęścia, ale za to takie, które zdarzają się raz w życiu i zmieniają życie i plany na całe życie. Również mam teraz bardzo nieciekawą sytuację z moim wujostwem, wyrzucili własną matkę, a moją babcię z domu, ale cóż, rodziny się nie wybiera [emoji26] do tego zmarł ojciec mojego syna.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Trzymaj się Tak było coś widać po ogólnym wydźwięku Twoich postów, że coś się pozmieniało u Ciebie i chyba nie jest Ci łatwo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując