Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-20, 18:24   #118
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Przykre bardzo.
[emoji8]
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ojciec Twojego syna, czyli Twój były partner. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.
Ten rok w jakimś sensie dla każdego jest dziwny i smutny, ale kiedy dzieją się takie tragedie...
W naszej dalekiej rodzinie zmarła osoba na covid. Człowiek, który miał 56lat, cieszył się doskonałym zdrowiem
Ech... Życie [emoji17] [1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88081539]Współczuje Ci kochana.
Jak widać ten rok do d*py jest.
[/QUOTE][emoji8] [1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88081555]Nie za bardzo.

To miało być w rodzinnych stronach teściowej.
Teściowa musi jechać. Teść nie chce to sie pchała do nas do auta. Powiedzieliśmy, ze sie nie będziemy cisnąć 3h skoro to jest w naszym interesie.

I oczywiście fochy bo po naprawie pojechaliśmy do KrK.
Chociaż mieliśmy jechać na wies w następnym tygodniu.

A tu klops. Auto nawet do Krk nie dojechało. Wczoraj jak wróciliśmy to była taka zła... dzisiaj tez.


I teściowa zła bo nie pojedzie. A maz obiecał, ze jak naprawi auto to jedziemy do krk a nie ziemie oglądać. Ze tez juz ma wszystkiego dość. I chce jak najszybciej być w domu.

Dodatkowo sa tez inne jakies dziwne sprawy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Na pewno dojdziecie do jakiegoś porozumienia, nie ma co się szczypać, szkoda życia, żeby się szarpać o jakieś działki i inne sprawy, szkoda tylko nieudanych wakacji, ale ludzie są dziwni.

Ja olałam z góry na dół wujka i jego żonę, mogłabym pójść teraz na wojnę i wygarnąć im, bo zachowali się naprawdę poniżej krytyki i jeszcze babcię wydoili ze wszystkiego, a jak źródełko się wyczerpało, to przegonili, ale szczerze, szkoda moich nerwów, bo to niczego już nie zmieni. Karma wróci jak niektórzy mówią.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Trzymaj się Tak było coś widać po ogólnym wydźwięku Twoich postów, że coś się pozmieniało u Ciebie i chyba nie jest Ci łatwo.
[emoji8] [emoji26] Najpierw ta kwarantanna i zdalna szkoła, praca, dom, inne problemy, a potem w tym całym maseczkowym ferworze najpierw jedna tragiczna wiadomość, potem następna, że nawet nie było czasu usiąść, pomyśleć czy napisać, z resztą mnie już powoli dopada znieczulica, jak w tym filmie "Melancholia", już mnie nic nie zdziwi, a jeszcze jakby się zaczęło walić i palić, to bym to z zupełnym opanowaniem przyjęła chyba.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88081837]Chimay Dzieki. Maz z bratem teraz naprawiają autko wiec możliwe, ze jeszcze cos z tego będzie i pojedziemy do Krakowa i dojedziemy do UK


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Jakby coś jeszcze nie wypaliło, to do mnie jest godzinka pociągiem z Katowic, także zapraszam, posiedzimy sobie na ogródku [emoji16]



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując