Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-14, 17:34   #52
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Manddy, a wiesz, że nawet jakoś specjalnie nie usuwam tego kremu
Może dlatego, że i tak myję jej buźke i rączki kilka razy dziennie, a to ośliniona, a to po jedzeniu. Zmywam jej tymi ręczniczkami Tami na rolce lub też Tami chusteczkami z bawełny organicznej, maczanymi w przegotowanej wodzie, albo po prostu biorę ją pod pachę nad umywalkę i myję tą pianką kaczuszką do mycia twarzy i rąk z Hippa, ona jest od 1 dnia życia
W sumie jak tak napisałaś, że trzeba zmywać olejkami to mam te chusteczki babydream olpflegetucher, z olejem jojoba i rzepakowym, to może spróbuję
Uważam, że są jednymi z lepszych chusteczek o fajnym składzie. Używam ich zawsze po basenie, przecieram całe ciało bo fajnie oczyszczają i przy okazji zostawiają taki tłusty film, jakbym ją naoliwkowała

Dziewczyny mam do Was wielką prośbę Studentka z rodziny pisze prace licencjacką i prosiła mnie o rozesłanie ankiety do wypełnienia. Jest ona na temat wpływu bajek na dzieci. Wiem, że nasze maluszki jeszcze nie oglądają ale może jakaś improwizacja z Waszej strony? Albo ktoś ma starsze dzieci lub w rodzinie mają? Bardzo, bardzo byłabym wdzięczna za wypełnienie lub podrzucenie komuś tego linka kto mógłby wypełnić. Z góry dziękuję. Im więcej tym lepiej
http://www.ebadania.pl/06adf9dc29f1f725

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-05-14 o 19:15
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując