Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamuśki Marcóweczki 2021 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-07, 11:34   #842
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
An Angel a gdzie konkretnie-jakie miasto bo ja z zach-pom i zawsze myślałam że u nas przyszpitalna poradnia jest w sumie tylko dla jakichś nagłych przypadków do zbadania, a nie do takich regularnych wizyt

PS. Nie jestem marcowka ale podczytuje was czasem z ciekawości [emoji12]
Napisałam do Ciebie
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Hej,
Ja korzystam z NFZ, dla mnie to będzie nowa przychodnia, miałam tam wizytę tylko raz, na potwierdzenie. Jest w miarę blisko domu, dobre opinie, w poczekalni było kilka ciężarnych, więc myślę, że będzie ok. Zanim zaczęłam starania prywatnie usunęłam kilka znamion (dobra klinika tuż pod domen, do tego możliwość usunięcia kilku za jedynym razem). Natomiast lekarz rodzinny dał mi skierowanie na wszystkie darmowe badania krwi, powiedział, że dawno nie miałam a dwa, że chcę rozpocząć starania. Na prenatalne pójdę prywatnie, bo nie łapię się na darmowe. Generalnie planuję jak najwięcej zrobić na NFZ.

Niestety zaliczyłam dzisiaj mały trucht i zastanawiam się jak/czy to się odbije na fasolce. Wiem, że nie powinnam tak robić, ale pociąg nie czeka Oprócz tego objawów ciążowych brak, więc nie ma się co martwić, że się nie rzyga jedynie sutki zmieniają trochę wygląd.

Miłego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, TŻ jak mam gorszy dzien to przywołuje jakąś kobietę, która biega maratony w ciąży [emoji28] Ale nie traktuj tego jako moją odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora