Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękna sylewetka do wakacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 21:06   #117
Adriennne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
GG do Adriennne
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

kselijka natychmiast przestań myśleć że jesteś beznadziejna. Niektórzy ludzie są wredni. I teraz z naszą skromną pomocą pokażesz im że dasz radę. Powstrzymywać Cię nie damy rady, ale możemy wspierać i chyba właśnie po to tu piszemy (TŻ twierdzi że to po prostu "solidarność jajników" ) Jak miałam doła zawsze sięgałam po tabliczkę czekolady. Byłam w stanie zjeść całą. Albo zabierałam się do pieczenia. Słodkiego oczywiście.
Wiem że nie da się nie przejmować tym co ludzie mówią, ale spróbuj przejmować się jak najmniej, bo tu jest taka grupka Kobietek które Cię wspierają

S_Candall jak się zapatrujesz na owsiankę na śniadanie?
Ja po 3 dniach już się uzależniłam. Wczoraj wieczorem nie mogłam się doczekać poranka żeby ją zjeść

monik13k witaj wśród Nas


mój dzisiejszy jadłospis:

ŚNIADANIE 8.30
Owsianka z jabłkiem i rodzynkami (jak sądzicie lepiej z rodzynkami [naprawdę niewiele] czy z łyżeczką cukru? muszę mieć odrobinę słodyczy z rana)
ŚN II 12.20
Jogurt naturalny ze zbożami 175g + bułka grahamka
OBIAD 16.00
Kasza gryczana z warzywami+ trójkąt tarty szpinakowej (made by me, więc było absolutnie zdrowo)
PODWIECZOREK - brak
KOLACJA 20.40
4 tekturki z serkiem kanapkowym i jajkiem

co sądzicie o piciu maślanki? dokładnie o smaku pieczonych jabłek? zaliczyć ją jako coś słodkiego czy nie?


ćwiczenia: bieganie 30 minut
Nie wiem jak u Was z bieganiem, jak długo to robicie, ale jeśli któraś zaczyna, jak np. jak się zorientowałam Andziussska, to pamiętajcie o rozciąganiu łydek przed i po bieganiu żeby się ścięgna nie pozrywały.

Ależ się rozpisałam... Przepraszam
Adriennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując