Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia pedagogika wczesnoszkolna po 30 - czy to ma sens?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-27, 09:02   #4
foxyanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 3
Dot.: Studia pedagogika wczesnoszkolna po 30 - czy to ma sens?

Dziękuję za odpowiedzi, właśnie jestem bliska zrezygnowania z tego pomysłu wiem że będzie ciężko, tylko właśnie pod kątem tej starości martwi mnie jedna rzecz. Studiujecie ale pewnie kierunki w których wiek nie ma znaczenia, a tutaj rodzice chcieliby zapewne żeby ich dziećmi zajmowały się prężne i młode opiekunki. Nie żebym była jakaś zgnuśniała i otyła czy coś, ale jednak "czuje" nad sobą tą 3 z przodu. Obawiam się że gdy aplikuje do jakiegoś przedszkola, to na rozmowie kwalifikacyjnej gdy zobaczą że w tym wieku nie mam doświadczenia i dopiero zaczynam to mnie wyśmieją

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Ogólnie chodzi o to że bardzo się boję że to poprostu nic nie da, że zobaczą że bez doświadczenia i odrazu skreślą. Nie chce się tak mocno rozczarować, bardzo mi na tym zależy, zawsze o tym marzyłam, z córką i jej koleżankami mam super kontakt, także z maluchami z rodziny również. Umiem również nieźle grać na pianinie - wymarzona praca dla mnie
foxyanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując