Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-26, 17:34   #1833
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Chciałam Wam wkleić zdjęcie balsamu i tego olejku do włosów, a przy okazji może zdecydowałabym się na ujęcie mojego "pięknego" siniaka Niestety znowu nie mogę zrobić zdjęcia ani dodać już wcześniej zrobionego zdjęcia, nie wiem dlaczego? Kolejny raz będę musiała usunąć apkę. Chyba że to błąd kolejnej aktualizacji Tapatalka? Dopiero co była...

Miszka, współczuję... a torbiel można usunąć? Co na to lekarz?
Botoks ma wiele twarzy haha... na pewno
Nie znam się Miszka, przekonana jestem, że każdy lekarz pracuje na produktach, które lubi... a musi mieć kilka rodzajów z uwagi też na róznych pacjentów ( różnie reagujących na botulinę).
A wiecie, może nie wiecie, że w hurtowniach brakuje botoksu... a taka tam nowinka towar deficytowy
lato się zbliża, a w dzisiejszych czasach nikt nie ma prawa się marszczyć Kobiety w ciąży, jeśli tylko mogą ukrywają ten fakt, żeby jeszcze móc się dobrze wygładzić... bezmyślność, głupota i zupełny brak odpowiedzialności... coraz młodsze kobiety zauważają u siebie zmarszczki, mężczyźni również coraz młodsi...

Zastrzezona, nie znam osoby...
A te czerwone szpilki pasowałyby idealnie do białych spodni... Kombinezon też mi się podoba, bardzo ale znając Mango to mam jednak watpliwości, czy w realu jest też tak ładny i tak idealnie będzie leżał/układał się na potencjalnej klientce

jeśli chodzi o moje japonki, to postanowiłam zwrócić. ustaliłam już godzinę i termin odbioru paczki.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora