Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-02, 00:31   #917
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Gwennifer Pokaż wiadomość
Najbardziej ekstremalny przykład? Rodzina 2+1. Przez pierwsze dwa lata życia dziecka mąż był dopuszczony do dziecka najbardziej do zdjęć na fejsa, żona z teściową "Zostaw, nie umiesz, zostaw bo skrzywdzisz, nie tak, srak".
Też są posty o tym jak to mama nie ma czasu na kawę.
Zrob z faceta kaleke, a potem narzekaj, ze wszystko MUSISZ robic sama, +100 do logiki

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie też, a najbardziej mnie śmieszą ( zwłaszcza w kontekście bezpłodności, nie śmieje się z tego, to moje zdanie) teksty w stylu :"tyle lat nie mogłam mieć dzieci i nagle zaszłam w ciążę, to MUSI być opatrznosc boska' albo ' z bożą pomocą zaszliśmy w ciążę'



Ja myślałam, że tylko kobieta zachodzi są ciążę i to ' za pomocą' plemnika, a nie Boga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli lekarzom sie uda uratowac czyjes zycie to "dzieki Bogu, ktory czuwal", a kiedy im sie nie uda, to "lekarze spartolili robote, zabili czlowieka"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Już nie powiem jakie niekulturalne jest dziękowanie bogu, kiedy ktoś inny fizycznie zrobił robotę.


Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No nie bardzo. Podam przykład. Jeśli ktoś mi powie: "Wszystko, co mam, zawdzięczam Bogu", to się słowem nie odezwę, co uważam na temat Boga. Ale jeśli ktoś mi powie: "Wszystko, co masz, zawdzięczasz Bogu", to wtedy ja jak to ujęłaś obniosłabym się ze swoim ateizmem i powiedziała: "Wszytsko, co mam, zawdzięczam sobie, bo w Boga nie wierzę". Taka różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wyzej. Nie wtracam sie do cudzej wiary, ale nie zniose, kiedy ktos probuje mi jakas wcisnac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora