Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc w wyborze fluidu do mojej cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-05, 14:01   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze fluidu do mojej cery

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Ja zaproponuję Ci wejście na forum biochemiczne, poczytanie o naturalnej pielęgnacji, kuracji kwasami, kosmetykach mineralnych (chociaż w Twoim wypadku też uważam że powinnaś wyleczyć skórę i poczekać jeszcze trochę z makijażem )
Ja byłam mniej więcej w Twoim wieku jak zaczęło się to samo. Ponad 10 lat walki różnymi sposobami. Kosmetyki drogeryjne, czasem apteczne, dermatolog, aż w końcu trafiłam na wizaż i naturalną pielęgnację.
Skutecznie jak nic, i tanio, a to też ma znaczenie.
Złuszczam się co jakiś czas Acne-dermem, myję mydłem Boniderm albo płatkami owsianymi i smaruję olejami. No i staram się nie jeść tzw. śmieci. Tyle, a moja cera dopiero teraz zaczyna wyglądać zdrowo.
Także absolutnie nie zapychaj twarzy fluidem, krem tonujący to też nie jest rozwiązanie. Przemęcz się kilka tygodni, a skóra odpłaci Ci gładkością. Powodzenia!
Kilka tygodni? Trądzik leczy się latami.
Dziewczynka wchodzi dopiero w okres dojrzewania, więc wątpię żeby całkowicie dała sobie radę z trądzikiem w ciągu kilku tygodni.
Więc przede wszystkim, jak już pisałam, potrzebna wizyta u dobrego dermatologa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując