Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 23:38   #29
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Anula napisz jak ta maska glikolowa ci lezy. Na mnie ona chyba srednio dziala a zostawiam ja na cala noc.

Chcialam podzoekowac Korah za polecenie serum Alterry z orchidea. Cos wspanialego pod mineraly! I ta pomadka z Isany... wspanialy zapach i konsystencja. Faktycznie lepsza od rumiankowej z Alterry. Musze sie wam przyznac ze obkupilam sie nieprzyzwoicie w Polsce. Czesc rzeczy musi byc wyslana paczka bo niestety nie zmiescila sie fo walizki.

Z moich ostatnich hitow: uzaleznilam sie od glinki bentonitowej. Nic nigdy tak nie dzialalo na moja dkore. Ona faktycznie wyciaga nieczystosci. Kupilam sobie na Amazonie wersje spozywcza bo zamierzam ja pic rowniez. Wyciaga metale ciezkie z organizmu. Czasem mieszam ja z woda rozana, wit c i spirulina i nakladam pedzlem na twarz rowna warstwa. Bardzo wazne jest zeby cala zaschnela na twarzy a nie tylko miejscowo. Jesli chodzi o pielegnacje to ja ciut uproscilam, przede wszyztkim wywalilam nabial z diety i to ma chyba kluczowe znaczenie przy stanie mojej cery...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora