Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój partner nie chce ślubu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-11, 22:09   #68
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój partner nie chce ślubu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A mnie to z kolei bawi w bardzo negatywny sposób, że jakiś facet wygaduje takie bzdury, że nie oświadczył się partnerce po niemalże dekadzie bądź nawet więcej niż dekada, bo czuł, że to "nie ta kobieta". Bardzo to negatywnie świadczy o tym mężczyźnie i o tym, co mówi, robi; równie dobrze z kolejną partnerką może wziąć ślub, a później uznać "ach, to nie to". I w dodatku bardzo lekkie podejście do życia, skoro ponad dziesięć lat można być z kimś o tak.

I nie odnoszę się do osób - czyli i kobiet, i mężczyzn - które w ogóle nie chcą brać ślubu, bo to inna bajka.
A mnie np w ogóle to nie dziwi. O ile ktoś nie ma mega parcia na zakładanie rodziny a związek jest okej bez większych problemów to dziwne właśnie byłyby rozkminy typu "dlaczego jeszcze nie jestem gotowy do oświadczyn". No jak nie ma problemów to nie szuka się ich na siłę. Ludzie pozostają w związkach z różnych przyczyn. Nie rozumiem tez jak niby ma się fakt do pozostawania w związku 10 lat i zakończenie go po tym czasie do lekkiego podejścia do życia? Jeżeli autorka za rok rozstała by się ze swoim partnerem to znaczy ze ja oszukał i lekko traktował ich znajomość?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując