Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-05, 09:56   #61
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz.3

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Hej! Zważyłam się i jest 71,3 kg także dość poleciało w dół, jem różnie ale nie za dużo bo apetytu wcale nie mam.
No to super - nie za dobrze ze to od stresów - ale z drugiej strony przynajmniej jest jakiś zysk

Ciesz się z niskiej wagi i nie myśl czym spowodowana

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Carla no to faktycznie ... Ale co do przyszłych związków - to skoro ty B. naprostowałas to może i szwagierkom in spe się uda Moja teściowa ma dziwne jazdy (w stosunku do M. i mnie - w stylu dlaczego mu koszul i gaci nie prasuje itd - bo męża nie ma) a mojego męża nawet wychowywać nie trzeba było - akademik go chyba usamodzielnił - wiadomo bałagani trochę ale sprząta , chętnie majsterkuje (wiec wszystko mam w domu zrobione jak chce - wielka poprawa po moim ojcu i bracie którzy kontaktu wymienic nie potrafią) , no i chętnie gotuje Miałam szczęście
W sumie całej mojej rodzinie to M. różne rzeczy naprawia - najlepszy przykład mój brat dzwoniący jak jeszcze byliśmy w Polsce z pytaniem czy M. nie wpadł by na piwko wieczorem (do jego studenckiego mieszkania) , mój mąż w lekkim szoku się zgodził . A potem usłyszał czy nie mógłby wziąść narzędzi bo im coś z elektryką nie styka No ale mój brat to faktycznie ma dwie lewe ręce do takich rzeczy

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Zazdroszczę hiszpańskiego - ja troche sie uczyłam portugalskiego i chyba do tego wrócę. 'Języki obce są fajne - tylko wymgaja systematyczności - przynajmniej jak ja nie powtarzam to mega szybko mi wylatuje wszystko z głowy
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując