Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-06, 08:16   #82
Naducha
Raczkowanie
 
Avatar Naducha
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 77
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz.3

Zosienieczka pewnie ze czytałam.

Joanna Xl bardzo mnie zmotywowałaś,dziękuje.
Ogólnie moją zmorą są nogi,są tłuste udo to dobre 62 cm.Posiadam orbitreka,którego kupiłam w tym roku i brak czasu na korzystanie z niego.Jeździłam na nim około tygodnia,ograniczając przy tym jedzenie jak tylko się dało i żadnych rezultatów.
W sierpniu przez pierwsze 3 tygodnie katowałam się ćwiczeniami typu Skalpel.Po 1,5 tygodnia udało mi się wreszcie zrobić go do końca,bo naprawdę daje popalić,i po tych 3 tyg.zaczęłam się mierzyć,ważyć i znowu nic,diety żadnej nie stosowałam jedyne co to mało co jadłam.
Ale gdy parę dni temu weszłam na wagę to zobaczyłam,że ważę więcej od męża.Masakra.
Stwierdziłam,że ile można się chować w ciuchach za dużych-co daje gorszy efekt,albo uprawiać sex pod kołdrą i myśleć o tym czy nie widać mojego ciała aż tak bardzo.Głupie to może ale tak mam.

Dlatego chcę dołączyć do Was i przekonać się czy można rzeczywiście zrzucić w moim przypadku ten balast co obciąża mnie fiz. i psych.

Joanna Xl już sobie w zeszycie rozpisałam zasady dot.odżywiania o których pisałaś.
Teraz bym chciała zapytać jak Wy planujecie swój dzień,że starcza Wam czasu na przygotowywanie posiłków jak i ćwiczenia.
Ja akurat nie pracuję,ale moje maluchy zabierają mi cały czas no i na pewno energię.
Naducha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując