Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-17, 13:27   #30
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez lilo Pokaż wiadomość
Tu jezt fajnie opisane z czego wynika różnica w cenie.
http://storeko.pl/blog/2013/11/28/so...nna-co-wybrac/

Ja piłam na początku zmieloną trawę jęczmienną, niecałe 20 zł za bodajże 200 g, teraz kupiłam sok, 135 g za 99 zł...
Różnica przede wszystkim w smaku jest kolosalna. Tak jak susz powodował odruchy wymiotne (dosłownie), tak sok jest... Smaczny I piję go z przyjemnością. A efekt po 3 tygodniach suszu i 2 tygodniach soku: mam więcej energii, -4 kg- ale praktycznie codziennie ćwiczę więc nie wiem czy to efekt ćwiczeń czy jęczmienia i (mam nadzieję że to chwilowe) pełno pryszczy. Takich bolących i paskudnych, już o d lat tak nie miałam. Liczę na to że to efekt oczyszczania organizmu
no fakt, musi być jakaś różnica bo odczuwam ją nieco w smaku. Ten tańszy bardziej ziołowo mi pachnie... jakby delikatniejszy był. Zastanawiałam się czy to nie jest ogólnie mieszanka jakiś różnych ziół. Ale na opakowaniu nie ma żadnej wzmianki.Jedynie informacja "sproszkowany młody jęczmień" i certyfikat. Ale trawienie i tak mam zdecydowanie lepsze.
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując