Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-29, 14:21   #3487
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A co do wypróżnienia się to przy kp może nie robić nawet do dwóch tygodni. U nas najdłuższa przerwa to było 6 dni. I jest to normalne.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Ja ze swoją na początku to wychodziłam na spacery tylko jak spała bo inaczej się darła. A zimą bałam się że nalyka się zimnego powietrza i będzie chora. Jak tylko się budziła to biegiem do domu żeby nie uruchomiła syreny [emoji85]
Jak zrobiło się ciepło to szłyśmy na ogród i na macie spedzalysmy całe dnie [emoji7]
Spacer max 30 minut [emoji85]
Teraz jak jeździ w spacerówce i siedzi i wszystko widzi to do godziny damy radę, ostatnio nawet dwie godziny byłyśmy ale to nad wodą i na placu zabaw na huśtawkach. Rekord życia [emoji23]
Jazda autem to też hardcore był [emoji85] dziki wrzask przez całą drogę [emoji85]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja na początku też wychodziłam tylko jak spał, jakiś czas temu odkryłam że wózek go usypia, musi być najedzony, lekko zmęczony i w drogę [emoji6]
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Planujemy z TŹ staranie się o pierwsze dziecko. Dołączyłam tutaj, żeby było raźniej

Tabletki anty odstawiłam w kwietniu. W przyszłym miesiącu chcemy zacząć starania. Większość badań chyba już zrobiłam, chociaż nie czuję, żebym trafiła na super lekarzy, bo czasami musiałam się dopraszać o skierowania i dalej nie wiem czy już wszystko mam sprawdzone (pomożecie, co powinnam sprawdzić?).

I niestety, pomimo tego, że od kwietnia nie biorę anty i zażywam Ovarin, to dalej mam zbyt długi cykl - najkrócej miałam 30 dni, a ostatnio nawet 37 i już nie wiem co mam robić, czy coś jeszcze stosować
Nie pomogę, anty nigdy nie brałam.
Kciuki za starania [emoji110][emoji110]
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Aidil, ja jestem tą, co walczy. Tzn. może nie tyle co walczy, bo postępów za bardzo nie ma, ale staram się podać jej tyle mojego mleka ile mogę. I nie pomyślałam sobie o Tobie nic złego mm ma dużo plusów, sama to wiem
Mm ma jeden ogromny plus, brak tryliona pobudek w nocy [emoji23] mój skończył 4mc a nadal potrafi się co 2h na jedzenie w nocy budzić, a później chodzę jak zombi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora