Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 13:15   #3504
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Pewnie, powiedz coś o sobie [emoji6]A jak idziesz na spacer to nie usnie w wózku?
Cały dzień ćwiczyłam nóżkami, już straciłam nadzieję ale poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W wózku śpi jak zabity, ale ile można też łazić... Od kilku dni daje radę spać w wózku, który stoi, do tej pory wózek musiał jechać


Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A co do wypróżnienia się to przy kp może nie robić nawet do dwóch tygodni. U nas najdłuższa przerwa to było 6 dni. I jest to normalne.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Ja ze swoją na początku to wychodziłam na spacery tylko jak spała bo inaczej się darła. A zimą bałam się że nalyka się zimnego powietrza i będzie chora. Jak tylko się budziła to biegiem do domu żeby nie uruchomiła syreny [emoji85]
Jak zrobiło się ciepło to szłyśmy na ogród i na macie spedzalysmy całe dnie [emoji7]
Spacer max 30 minut [emoji85]
Teraz jak jeździ w spacerówce i siedzi i wszystko widzi to do godziny damy radę, ostatnio nawet dwie godziny byłyśmy ale to nad wodą i na placu zabaw na huśtawkach. Rekord życia [emoji23]
Jazda autem to też hardcore był [emoji85] dziki wrzask przez całą drogę [emoji85]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Wiem że tak rzadkie wypróżnienia to normalne, ale zawsze mi się to wydaje być strasznie dziwne...



Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za zrozumienie, po prostu ciągle słyszę jak to kobiety walczą o kp bo nie mają pokarmu i mam poczucie winy że ja chce dac mm i jeszcze czuje przy tym ulgę [emoji849]
Kociak dzięki za przepis na [emoji90] bo czasami też 3 dni nie ma i widzę że małą to męczy [emoji849]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Gemini się coś ostatnio popsuło, czekałam tydzień na zamówienie (z odbiorem osobistym) gdzie zawsze miałam na 2 dzień

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Ja poluję na krem Biodermy, bo mój dostał strasznych podrażnień od śliny i to jedyny krem, który pomaga.


W Gemini niestety droższy o 20zł niż w jakichś małych aptekach internetowych.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora