Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 08:38   #88
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

A gdzie tam, nie wiem, czy jutro się nie będę pakować
Ja, mistrz organizacji, mam to gdzieś, mega mi się nie chce pakować
Nawet paznokcie zrobiłam dopiero u stóp, dzisiaj dłonie.
Za to musiałam machnąć sos słodko-kwaśny i drugą porcję czekośliwki. Matko kochana jakie to dobre wyszło
Mam zamrożone jakieś 5 kg śliwek, z 7 kg zrobiłam powidło, a z 12 kg czekośliwkę

W ogóle muszę dopowiedzieć, że do przetworów nie kupiłam nic, wszystko jest z naszej działki, ewentualnie od teściowej. Naprawdę urodzaj w tym roku był

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------




Myślałam, że skoro dziś nie maluję oczu, to się szybciej wyrobię rano. Ale gdzie tam, pies nasikał w korytarzu, dobrze, że na płytki. Jeszcze rano to ścierałam i wytarłam sobie buty szmatą. Schodząc do piwnicy poślizgnęłam się na schodzie, ale nie upadłam, ledwo utrzymałam równowagę, aż się cała trzęsłam później, bo leciałam na głowę
O mamo dobrze, że się nic nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szalona z tymi przetworami
Ja się lubię pakować

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


zazdro ja sobie własnie kawkę zrobiłam
Kokosowa z Tchibo mmmm
Martusia polecam jak rodzice mają jeszcze expres
Aaaaaaaaaa kupię, jak dadzą rabat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Kurde, w apce ciągle mi się wyświetla czekoladowy siusiak od Never siedzę na zamulastym szkoleniu, a koleżanka mi zajrzała przez ramię w tel. i spaliła buraka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora